wulkanizacja łódź

Wulkanizacja Łódź


Wulkanizacja Łódź - Serwis Junior Cobra zaprasza do skorzystania z naszych usług. Ocenimy czy obecne opony gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo.

Wulkanizacja Łódź

Z nami wybierzesz najlepsze opony dla Twojego pojazdu. Uwzględnimy Twój budżet i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Twoje opony wyważymy na bardzo precyzyjnej maszynie. Dzięki nam zaoszczędzisz na paliwie, a Twoje opony wolniej będą się zużywać.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

U nas również możesz zdiagnozować swój pojazd pod każdym kątem. Sprawdzimy hamulce, tarcze, zawieszenie. Oferujemy naprawy każdego rodzaju pojazdu. Nie straszna nam żadna usterka. W przypadku kłopotu na trasie jesteśmy w stanie wysłać nasz serwis mobilny. Dyżurujemy 24 godziny na dobę, więc możesz się skontaktować w każdej chwili. Obszar naszej pracy pokrywa się z granicami województwa łódzkiego. Czekamy na Twój telefon.

Zespół naszych mechaników ma bardzo dobre opinie. Cechuje ich rzetelność i dokładność. Pracujemy na częściach wysokiej jakości. Naprawiając u nas swój pojazd masz gwarancję, że nic Ciebie nie zaskoczy w dalszej trasie. Podczas podróży możesz spokojnie relaksować się zamiast myśleć o stanie technicznym pojazdu. Przez naszych mechaników dotychczas zostały naprawione tysiące pojazdów. Klienci chętnie korzystają z naszych usług. Potwierdzają to bardzo dobre opnie w Google jak i na Facebooku, Jeżeli nie znasz nas jeszcze, zadzwoń. Współpraca będzie układać się wzorowo. Dzięki nam nie będziesz kojarzył oddania auta do warsztatu koszmarem.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu