Skip to content Skip to footer

Serwis mobilny

Oprócz stacjonarnego warsztatu, posiadamy też serwis mobilny, który o każdej porze dojedzie do wskazanego przez Ciebie miejsca i naprawimy usterkę. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie musisz się martwić o to, jak dostarczyć auto do nas. Zapewniamy szeroki i zróżnicowany zakres usług naprawczych. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu naszych mechaników, diagnostyka usterki jest szybka, a jej usunięcie fachowe i skuteczne. Przywrócimy sprawność Twojemu pojazdowi w najkrótszym możliwym czasie. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że żadna sytuacja na drodze Cię nie zaskoczy. Przy poważniejszych zdarzeniach pomoże Ci nasza pomoc drogowa.

Mechanik samochodowy od ręki

Bez względu na to, czy chodzi o przebitą oponę czy poważną usterkę mechaniczną, nasz mobilny serwis samochodowy jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Korzystanie z takiego serwisu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Aby oddać auto do naprawy nie trzeba nawet wychodzić z domu. Mechanik przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość uniknięcia holowania i związanych z nim kosztów. Zamawiając naszą usługę możesz spodziewać się, że przyjedzie do Ciebie specjalistyczny pojazd, w pełni wyposażony w sprzęt serwisowy. Zdiagnozuje przyczynę awarii i naprawi ją od ręki. Jeśli usterka będzie na tyle poważna, że trzeba będzie odstawić auto do warsztatu stacjonarnego, zrobi to nasza laweta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Ich szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Junior COBRA.

× Ratownictwo drogowe