serwis mobilny

Serwismobilny


Serwis mobilny

Oprócz stacjonarnego warsztatu, posiadamy też serwis mobilny, który o każdej porze dojedzie do wskazanego przez Ciebie miejsca i naprawimy usterkę. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie musisz się martwić o to, jak dostarczyć auto do nas. Zapewniamy szeroki i zróżnicowany zakres usług naprawczych. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu naszych mechaników, diagnostyka usterki jest szybka, a jej usunięcie fachowe i skuteczne. Przywrócimy sprawność Twojemu pojazdowi w najkrótszym możliwym czasie. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że żadna sytuacja na drodze Cię nie zaskoczy. Przy poważniejszych zdarzeniach pomoże Ci nasza pomoc drogowa.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Serwis mobilny - Mechanik od ręki

Bez względu na to, czy chodzi o przebitą oponę czy poważną usterkę mechaniczną, nasz mobilny serwis samochodowy jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Korzystanie z takiego serwisu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Aby oddać auto do naprawy nie trzeba nawet wychodzić z domu. Mechanik przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość uniknięcia holowania i związanych z nim kosztów. Zamawiając naszą usługę możesz spodziewać się, że przyjedzie do Ciebie specjalistyczny pojazd, w pełni wyposażony w sprzęt serwisowy. Zdiagnozuje przyczynę awarii i naprawi ją od ręki. Jeśli usterka będzie na tyle poważna, że trzeba będzie odstawić auto do warsztatu stacjonarnego, zrobi to nasza laweta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Ich szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Junior COBRA.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu