Skip to content Skip to footer

Laweta - autostrada A1

Nasza firma świadczy usługi z zakresu transportu lawetą. Działamy szczególnie na terenie autostrad A1 i A2, ale także w innych miejscach w całej Polsce. W Junior Cobra zajmujemy się m.in. działaniami z wykorzystaniem dźwigów, a dodatkowo mamy do dyspozycji warsztat samochodowy, który wraz z wulkanizacją, wyposażony został w innowacyjne urządzenia i sprzęty. Z naszych usług podnoszenia i wyciągania pojazdów ciężarowych z rowów i pobocza, z powodzeniem skorzystało już wielu klientów. Dysponujemy profesjonalnym dźwigiem, który świetnie radzi sobie w nawet najbardziej skomplikowanych i trudnych sytuacjach, dzięki czemu możemy zapewnić Ci pomoc transportu lawetą na autostradzie A1 i nie tylko.

Ponadto, posiadamy na stanie specjalistyczny, odpowiednio wyposażony pojazd, pełniący funkcję serwisu mobilnego, z którego nasi klienci korzystają szczególnie na terenie autostrady A1 oraz w okolicach Łodzi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi transportu lawetą. Z chęcią pomożemy przetransportować Twój pojazd. Skontaktuj się z nami już teraz, pomożemy Ci, gdziekolwiek jesteś!

× Ratownictwo drogowe