laweta

Laweta


Laweta autostrada A1. Nasza firma świadczy usługi z zakresu transportu lawetą. Działamy szczególnie na terenie autostrad A1 i A2, ale także w innych miejscach w całej Polsce. W Junior Cobra zajmujemy się m.in. działaniami z wykorzystaniem dźwigów, a dodatkowo mamy do dyspozycji warsztat samochodowy, który wraz z wulkanizacją, wyposażony został w innowacyjne urządzenia i sprzęty. Z naszych usług podnoszenia i wyciągania pojazdów ciężarowych z rowów i pobocza, z powodzeniem skorzystało już wielu klientów. Dysponujemy profesjonalnym dźwigiem, który świetnie radzi sobie w nawet najbardziej skomplikowanych i trudnych sytuacjach, dzięki czemu możemy zapewnić Ci pomoc transportu lawetą na autostradzie A1 i nie tylko.

Ponadto, posiadamy na stanie specjalistyczny, odpowiednio wyposażony pojazd, pełniący funkcję serwisu mobilnego, z którego nasi klienci korzystają szczególnie na terenie autostrady A1 oraz w okolicach Łodzi.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Laweta autostrada A1

Szybko, bezpiecznie, bezproblemowo!

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Jest to widoczne nie tylko w naszym podejściu do klienta, ale także w naszych wyborach dotyczących sprzętu. Lawety, którymi dysponujemy są nowoczesne i regularnie poddawane przeglądom. Dzięki temu możemy dostarczyć najwyższej jakości usługi transportu pojazdów. Szybko i sprawnie usuniemy niesprawny samochód z drogi, by nie stanowił zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Następnie bezpiecznie przetransportujemy go do naszego warsztatu. Każdy przewożony pojazd odpowiednio zabezpieczamy, co jest niezwykle ważne przede wszystkim w przypadku aut mocno uszkodzonych, na przykład w wyniku wypadku.

Nasza laweta może przyjechać po Twój samochód o każdej porze, gdyż działamy przez 24 godziny na dobę. Doskonale radzimy sobie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszny nam deszcz, śnieg, mgła czy śliska nawierzchnia. Jest to bardzo ważne, gdyż ilość nieprzewidzianych zdarzeń na drodze oraz wypadków wydarza się właśnie w czasie niesprzyjających warunków.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi transportu lawetą. Z chęcią pomożemy przetransportować Twój pojazd. Skontaktuj się z nami już teraz, pomożemy Ci, gdziekolwiek jesteś!

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu