holowanie tir

Holowanie aut


Podróżując po drogach, nikt z nas nie jest całkowicie ustrzeżony od niespodziewanych incydentów związanych z pojazdem. Awarie mechaniczne, wypadki czy problemy z silnikiem to sytuacje, które mogą nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie. W takich chwilach fachowa i bezpieczna pomoc drogowa staje się nieocenionym wsparciem. Holowanie aut to usługa, która zapewnia szybką i skuteczną interwencję, dając właścicielom pojazdów gwarancję, że w każdej sytuacji mogą liczyć na profesjonalistów.

W naszej firmie świadczymy usługi holowanie aut - odholowujemy auta osobowe i ciężarowe. Dodatkowo – naprawiamy zarówno pojazdy ciężarowe, dostawcze, jak i osobowe. Działamy dla Państwa 24 godziny na dobę. Udzielamy pomocy kierowcom w naprawdę trudnych sytuacjach, zarówno na terenie Łodzi, jak i w innych obszarach Polski.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Nasi klienci niejednokrotnie już korzystali z naszych usług wyciągania i podnoszenia pojazdów ciężarowych z rowów oraz pobocza, szczególnie na autostradach A1 i A2. W posiadaniu mamy profesjonalny, czterdziestotonowy dźwig, który radzi sobie w nawet najbardziej skomplikowanych sytuacjach i trudnych warunkach, dzięki czemu holowanie tirów nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Specjaliści w Junior Cobra zostali wyszkoleni szczególnie na potrzeby zetknięcia się z nawet najbardziej skomplikowanymi wydarzeniami, które często mają miejsce na drodze, dzięki czemu są profesjonalni i z powodzeniem świadczą usługi holowania tirów, trasportu lawetą czy drobnych napraw na drodze.

Pomoc drogowa i holowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów.

W ekstremalnych sytuacjach pomagamy kierowcom w podnoszeniu lub wyciąganiu samochodów ciężarowych z poboczy czy rowów, a nasz czterdziestotonowy dźwig poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Świadczymy również inne profesjonalne usługi dźwigowe.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu holowania pojazdów ciężarowych lub innych usług pomocy drogowej – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci, gdziekolwiek jesteś! Zapraszamy. Postaw na profesjonalistów. Nasi operatorzy i kierowcy poradzą sobie z każdym zadaniem.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu