Skip to content Skip to footer
Oferta

Mechanik 24h

Mechanik 24h. Posiadamy dwustanowiskowy, nowoczesny warsztat samochodowy wraz z wulkanizacją, aby móc kompleksowo realizować naprawy powypadkowe. Dysponujemy również specjalnie doposażonym pojazdem, pełniącym funkcję mobilnego serwisu. Realizuje on drobne naprawy bezpośrednio na drodze, nie narażając klientów, a także eliminuje dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do serwisu. Nasi mechanicy są do twojej dyspozycji 24 godziny na dobę!

mechanik

Mechanik 24h serwis samochodowy do Twojej dyspozycji!

Nasz całodobowy serwis samochodowy pomoże Ci zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Zarówno podczas niespodziewanych zdarzeń na drodze, jak i zwykłych awarii. 

Zajmujemy się mechaniką pojazdową, a wśród naszych usług znajdują się między innymi:

  • serwis układów elektrycznych i elektronicznych,
  • diagnostyka i naprawa układów hamulcowych,
  • naprawa zawieszenia i układu kierowniczego,
  • naprawa układu chłodzenie,
  • naprawa elementów nadwozia.

Oferta Junior COBRA obejmuje także usługi auto elektryka, a w razie potrzeby możesz też wezwać naszą pomoc drogową.

Profesjonalnie, terminowo i solidnie

Każda osoba korzystająca z samochodu, wie jak istotne jest dbanie o jego stan techniczny. Umożliwiają to regularne przeglądy, a także odpowiednie naprawy, kiedy zajdzie tak potrzeba. W końcu każde auto może w pewnym momencie ulec awarii. Usterki oraz nieprzewidziane drogowe zdarzenia są przecież bardzo częste i powszechne, zwłaszcza jeśli jeździ się bardzo często. Warto więc mieć zawsze pod ręką numer do zaufanego, doświadczonego mechanika. Jeszcze lepiej, jeśli ten mechanik obsługuje w ramach serwisu całodobowego. Wtedy o każdej porze dnia i nocy możesz liczyć na pomoc specjalisty. Dlatego też gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu, który oprócz całodobowej dostępności, zapewnia też solidność, terminowość i fachowe doradztwo.

Zaufaj doświadczonym mechanikom i powierz swoje auto naszemu serwisowi. Junior COBRA to sprawdzony warsztat, świadczący najwyższej jakości usługi związane z mechaniką pojazdową oraz wulkanizacją.