holowanie tir

Holowanie TIR


W naszej firmie świadczymy usługi holowanie tir. Dodatkowo – naprawiamy zarówno pojazdy ciężarowe, dostawcze, jak i osobowe. Udzielamy także całodobowej pomocy kierowcom w naprawdę trudnych sytuacjach. Działamy zarówno na terenie Łodzi, jak i w innych obszarach Polski.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Nasi klienci niejednokrotnie już korzystali z naszych usług wyciągania i podnoszenia pojazdów ciężarowych. Wyciągaliśmy pojazdy z rowów oraz pobocza, szczególnie na autostradach A1 i A2. W posiadaniu mamy profesjonalny, czterdziestotonowy dźwig, który radzi sobie w nawet najbardziej skomplikowanych sytuacjach i trudnych warunkach, dzięki czemu holowanie tirów nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Specjaliści w Junior Cobra zostali wyszkoleni szczególnie na potrzeby zetknięcia się z nawet najbardziej skomplikowanymi wydarzeniami. Często mają one miejsce na drodze, dlatego profesjonalizm jest niezbędny do świadczenia usługi holowania tirów. Świadczymy również usługę drobnych napraw na drodze.

Pomoc drogowa i holowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów.

W ekstremalnych sytuacjach pomagamy kierowcom w podnoszeniu lub wyciąganiu samochodów ciężarowych z poboczy czy rowów, a nasz czterdziestotonowy dźwig poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Świadczymy również inne profesjonalne usługi dźwigowe.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu holowania pojazdów ciężarowych lub innych usług pomocy drogowej – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci, gdziekolwiek jesteś! Zapraszamy. Postaw na profesjonalistów. Nasi operatorzy i kierowcy poradzą sobie z każdym zadaniem.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu