Skip to content Skip to footer
Oferta

Holowanie TIR

W naszej firmie świadczymy usługi holowanie tir. Dodatkowo – naprawiamy zarówno pojazdy ciężarowe, dostawcze, jak i osobowe. Udzielamy także całodobowej pomocy kierowcom w naprawdę trudnych sytuacjach, zarówno na terenie Łodzi, jak i w innych obszarach Polski. Nasi klienci niejednokrotnie już korzystali z naszych usług wyciągania i podnoszenia pojazdów ciężarowych z rowów oraz pobocza, szczególnie na autostradach A1 i A2. W posiadaniu mamy profesjonalny, czterdziestotonowy dźwig, który radzi sobie w nawet najbardziej skomplikowanych sytuacjach i trudnych warunkach, dzięki czemu holowanie tirów nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Specjaliści w Junior Cobra zostali wyszkoleni szczególnie na potrzeby zetknięcia się z nawet najbardziej skomplikowanymi wydarzeniami, które często mają miejsce na drodze, dzięki czemu są profesjonalni i z powodzeniem świadczą usługi holowania tirów, trasportu lawetą czy drobnych napraw na drodze.

Pomoc drogowa i holowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów.

W ekstremalnych sytuacjach pomagamy kierowcom w podnoszeniu lub wyciąganiu samochodów ciężarowych z poboczy czy rowów, a nasz czterdziestotonowy dźwig poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Świadczymy również inne profesjonalne usługi dźwigowe.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu holowania pojazdów ciężarowych lub innych usług pomocy drogowej – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci, gdziekolwiek jesteś! Zapraszamy. Postaw na profesjonalistów. Nasi operatorzy i kierowcy poradzą sobie z każdym zadaniem.

Pomoc drogowa Łódź i okolice, Junior Cobra, Łagiewniki