Skip to content Skip to footer
Oferta

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa, auto pomoc pojazdy osobowe. Całodobowa i szybka pomoc, wykwalifikowana kadra. Holowanie i autopomoc z OC sprawcy. Dysponujemy własnym parkingiem na który możemy odholować i zabezpieczyć pojazd.

Nasza firma od lat zajmuje się pomocą kierowcom przez 24h/7 dni w tygodniu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i ich pojazdów, bowiem wiemy, jak stresujące bywają sytuacje, w których potrzebują naszej pomocy. Nasi specjaliści zostali wyszkoleni specjalnie na potrzeby nawet najbardziej ekstremalnych wydarzeń, które można spotkać na drodze, dzięki czemu są profesjonalni i z powodzeniem świadczą usługi z zakresu pomocy kierowcom nawet 24h na dobę.

Jeżeli znajdujesz się na terenie Łodzi, autostrady A1 i A2, ale także w innych rejonach Polski, zachęcamy do skorzystania z naszych usług pomocy kierowcom, m.in.:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomocy kierowcom. Z chęcią pomożemy przetransportować Twój pojazd, a nawet dokonać drobnych napraw na miejscu kolizji czy wypadku. Dysponujemy serwisem mobilnym, który niejednokrotnie uratował samochody naszych klientów. Do usłyszenia!

pomoc drogowa 2 pky5vhiko8923q4ziiuw3ttqfvibgfkw7jllqb28kg - Pomoc kierowcom 24h

Galeria

× Ratownictwo drogowe