Skip to content Skip to footer
Oferta

Wulkanizacja 24h

W naszym warsztacie, oprócz różnorodnych napraw, oferujemy też profesjonalny serwis opon. Wulkanizacja 24h. Możesz skorzystać z naszych usług zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem wulkanizacyjnym, a nasi pracownicy są bardzo doświadczeni, dzięki czemu nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Oferujemy przede wszystkim:

  • naprawę opon,
  • wymianę opon,
  • wyważanie kół,
  • odkręcanie śrub uszkodzonych lub „zapieczonych”.
wulkanizacja

Jeśli Twój pojazd został uszkodzony na drodze, pękła opona czy odpadło koło, nie musisz sprowadzać go do nas na własną rękę. Wystarczy, że zadzwonisz, a przyślemy po Twój samochód naszą lawetę. Jeśli usterki będą poważniejsze, również będziemy mogli pomóc. Prowadzimy bowiem warsztat, który oferuje usługi mechanika 24h na dobę.

Wulkanizacja 24h. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferta naszej wulkanizacji jest bardzo bogata. Sprzęt, którym dysponujemy jest nowoczesny i pozwala na obsługę kół od 10 do 24 cali, bez jakichkolwiek uszkodzeń i porysowania felg. Oferujemy opony renomowanych firm do wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i motocykli. Do naszych usług należy nie tylko wymianę i naprawę opon, ale też prostowanie felg aluminiowych oraz stalowych, napełnianie kół gazem, wyważenie kół (zarówno w samochodach, jak i motocyklach), odkręcanie śrub zabezpieczających. Gwarantujemy też konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz miłą obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu i wulkanizacji 24h. Zachęcamy też do zapoznania się zresztą naszej oferty, w której między innymi pomoc drogową oraz holowanie TIR-ów. W każdym niespodziewanym zdarzeniu drogowym, możesz liczyć na naszą pomoc!