pomoc drogowa tir

Pomoc drogowaTIR


Pomoc drogowa TIR – obsługujemy cały teren województwa łódzkiego, a w szczególności nitki autostrad A1 i A2. Nasz zespół poradzi sobie z każdym zadaniem, dbając o to, aby usunięcie pojazdu lub postawienie go na koła odbyło się jak najmniejszym jego uszczerbkiem. Wyciągamy pojazdy z rowów, z rzek i łąk. Doświadczony zespół jest wysyłany na miejsce tuż po otrzymaniu telefonu. Ponadto liczba pojazdów zdolnych do interwencji jest na tyle duża, że nie masz obaw o szybki przyjazd. Biorąc pod uwagę najważniejszy czynnik dla naszego klienta czyli czas. Junior COBRA to fima rodzinna, która od kilkunastu lat świadczy usługi. Cieszymy się dużą popularnością z uwagi na profesjonalizm i rzetelność.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Pomoc drogowa TIR

Nasz zespół wyciągnie Państwa z każdych opałów. Trudne zadania dla naszej ekipy to chleb powszedni. Uczestniczyliśmy w kilku tysiącach interwencji. Zdobyte doświadczenie pozwala na skuteczne i bezpieczne zabezpieczenie pojazdu ciężarowego. Wszystkie nasze pojazdy przechodzą gruntowne przeglądy, gdyż dysponujemy warsztatem mechanicznym. Dzięki temu masz pewność, że nasz pojazd podczas prac nie zawiedzie. Nasi pracownicy niejednokrotnie udowadniali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Jeżeli twoje auto znalazło się w nieodpowiednim miejscu i nie może wrócić na drogę to jesteśmy idealnym wyborem. Junior COBRA to gwarancja szybkiego i profesjonalnego holowania pojazdów ciężarowych. Zapraszamy do kontaktu.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu