laweta zgierz

Laweta Zgierz

Laweta Zgierz

Laweta Zgierz – Brałeś udział w stłuczce i potrzebujesz odholować pojazd w bezpieczne miejsce? Zdaj się na naszą firmę. Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia jak najszybciej jest to możliwe. Jeżeli przydarzyła się Tobie usterka na trasie zadzwoń do nas a wyślemy na miejsce naszych mobilnych mechaników. Postaramy się naprawić Twój pojazd bez konieczności odholowania do warsztatu. Nasz utalentowany zespół spokojnie radzi sobie w wielu sytuacjach, oszczędzając naszym klientom mnóstwo czasu. Jeżeli uszkodzenie jest poważne przetransportujemy samochód do naszego warsztatu i rozpoczniemy naprawę. Obszar naszego działania to województwo łódzkie, a w szczególności rejony autostrady A1 i A2. Z uwagi na sporą flotę pojazdów do holowania, zespół z pomocą ruszy do Państwa praktycznie po otrzymanym telefonie. 

Wybierając naszą firmę masz pewność przeprowadzenia wszelkich napraw zgodnie ze sztuką. Nasi mechanicy od wielu lat naprawiają auta wielu marek. Nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Warto postawić na sprawdzoną firmę, aby nie mieć dalszych kłopotów z pojazdem. Oprócz wiedzy nasi mechanicy posiadają specjalistyczny sprzęt do diagnozy, dzięki czemu naprawy idą sprawnie i bez żadnych kłopotów. Oddając auto masz pewność, że nie zostaniesz za jakiś czas zaskoczony znów nieprzyjemną sytuacją. Nie korzystamy z półśrodków, nasze naprawy niejednokrotnie bywają lepsze niż autoryzowanym serwisie. Najlepsza pomoc drogowa w województwie.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu