zmiana kola na drodze

Zmiana koła na drodze


W naszej firmie świadczymy usługi holowanie tir. Dodatkowo – naprawiamy zarówno pojazdy ciężarowe, dostawcze, jak i osobowe. Udzielamy także całodobowej pomocy kierowcom w naprawdę trudnych sytuacjach, zarówno na terenie Łodzi, jak i w innych obszarach Polski.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Zmiana koła na drodze

W samochodach, w których znajduje się koło zapasowe lub choćby tzw. dojazdówka rozwiązaniem problemu jest zastąpienie uszkodzonej opony. Choć demontaż opony nie jest trudny, to zdarza się, że samodzielna wymiana będzie niemożliwa czy to z braku narzędzi, czy nieodpowiedniego stroju lub braku smykałki do własnoręcznych napraw. Warto pamiętać, że przy dużym natężeniu ruchu może się to również okazać niebezpieczne, ponieważ tuż obok będą przejeżdżać auta poruszające się ze znaczną prędkością. Będzie tak zarówno na autostradzie, jak i drodze ekspresowej czy krajowej, ale także na wielu drogach lokalnych, gdzie dodatkowo często brak szerokiego pobocza.

Awarie przydarzające się w trasie są uciążliwe, ponieważ zwykle ciężko je usunąć we własnym zakresie. Najlepszym sposobem na szybkie i łatwe poradzenie sobie z każdą usterką jest wezwanie holownika pomocy drogowej. Będzie to dobre wyjście w przypadku wszelkich problemów, także, jeżeli chodzi jedynie o przebitą oponę. Przekonajmy się, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu