serwis mobilny

Serwis mobilny


Serwis mobilny TIR zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy drogowej. Masz kłopot z ciężarówką w województwie łódzkim? Warto postawić na lidera w województwie. Junior Cobra to najlepszy serwis mobilny, przekonaj się korzystając z naszych usług. Wyjeżdżamy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Serwis mobilny TIR

Przez wiele lat działalności pomogliśmy kierowcom tysiące razy. Mnóstwo pochlebnych opinii o naszym warsztacie pozwala nam na ciągły rozwój. Wielu klientów po naszej usłudze wraca również do naszego stacjonarnego warsztatu, aby dokonać przeglądów i napraw. Nasz zespół świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Dodatkowo dyżurujemy 24 godziny na dobę przez cały rok.Jeżeli Twój pojazd zepsuł się na trasie, nasz serwis mobilny podejmie interwencję. Zrobi wszystko co się da, aby nie trzeba było pojazdu holować do warsztatu. Zadzwoń na nasz numer telefonu i dowiedz się jak szybko możemy dojechać w miejsce, w którym utknąłeś /-aś. W wyniku tego oszczędzisz z nami cenny czas i rusz jak najszybciej w drogę. Nasi mechanicy to profesjonaliści. Naprawiali samochody w każdych warunkach, nie boją się żadnego wyzwania.

W wypadku usterki, której nie da się naprawić na miejscu, dysponujemy sprzętem od odholowania ciężarówki. Wybierając nas masz pewność, że naprawa zostanie wykonana bardzo dobrze. Dzięki czemu kupujesz sobie spokój. Podsumowując jedziesz spokojnie skupiony na dostawie. Nie martwisz się przynajmniej stanem technicznym pojazdu.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu