pomoc drogowa łódzkie

Pomoc drogowa łódzkie


Pomoc drogowa łódzkie, auto pomoc pojazdy osobowe. Całodobowa i szybka pomoc, wykwalifikowana kadra. Holowanie i autopomoc z OC sprawcy. Dysponujemy własnym parkingiem na który możemy odholować i zabezpieczyć pojazd. Zadzwoń do nas a przyjedziemy na miejsce, tak szybko jak będzie to możliwe.

Nasza firma od lat zajmuje się pomocą kierowcom przez 24h/7 dni w tygodniu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i ich pojazdów, bowiem wiemy, jak stresujące bywają sytuacje, w których potrzebują naszej pomocy. Nasi specjaliści zostali wyszkoleni specjalnie na potrzeby nawet najbardziej ekstremalnych wydarzeń, które można spotkać na drodze, dzięki czemu są profesjonalni i z powodzeniem świadczą usługi z zakresu pomocy kierowcom nawet 24h na dobę.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Pomoc drogowa łódzkie

Jeżeli znajdujesz się na terenie Łodzi, autostrady A1 i A2, ale także w innych rejonach Polski, zachęcamy do skorzystania z naszych usług pomocy kierowcom, m.in.:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomocy kierowcom. Z chęcią pomożemy przetransportować Twój pojazd, a nawet dokonać drobnych napraw na miejscu kolizji czy wypadku. Dysponujemy serwisem mobilnym, który niejednokrotnie uratował samochody naszych klientów. Do usłyszenia! Postaw na profesjonalistów. Nasi kierowcy i operatorzy należą do najlepszych. Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu