mechanik mobilny

Mechanik mobilny

Mechanik mobilny

Mechanik mobilny w Junior Cobra. Jeśli spotkała Ciebie nieprzyjemna sytuacja na drodze i Twoje auto odmówiło posłuszeństwa – zadzwoń po naszych specjalistów. Zajmujemy się naprawami na miejscu usterki. Dojeżdżamy jak najszybciej jest to możliwe. Staramy się usunąć usterkę, tak aby klient mógł ruszyć dalej w drogę. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi, działamy na terenie województwa łódzkiego, w szczególności w okolicach autostrady A1 i A2. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż nie musisz się martwić o to, jak dostarczyć auto do nas. Zapewniamy szeroki i zróżnicowany zakres napraw. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu diagnostyka usterki jest szybka, a jej usunięcie zgodne ze sztuką i skuteczne. Przywrócimy sprawność Twojemu pojazdowi w najkrótszym możliwym czasie. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że z każdej sytuacji wyjdziesz obronną ręką. Jeżeli usterka ma miejsce na autostradzie z pomocą przyjdzie laweta, która odholuje pojazd do najbliższego punktu, w  którym naprawa stanie się bezpieczna i możliwa.

Dzięki posiadaniu specjalistycznego sprzętu poradzimy sobie z każdym pojazdem. Naprawiamy osobówki, samochody ciężarowe, autobusy. Przed naszym zespołem nie ma motoryzacja żadnych tajemnic. Mechanik mobilny to idealne rozwiązanie, dzięki nam nie stracisz cennego czasu na dowóz auta do serwisu. Skorzystało z naszych usług wielu klientów, wielu z nich mieszkających w okolicy naszego warsztatu stało się naszymi stałymi klientami. Świadczy to o wysokim poziomie świadczenia naszych usług.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu