dowóz paliwa

Dowóz paliwa


Dowóz paliwa przez Junior Cobra! Ktoś z was utknął z powodu braku paliwa w baku? Nie musisz się załamywać, lecz chwycić za telefon. Jeżeli usterka miała miejsce na terenie województwa łódzkiego - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wyruszamy tuż po otrzymaniu zgłoszenia. Po dotarciu na miejsce uzupełnimy bak odpowiednim paliwem i będzie można kontynuować podróż. Jeśli kończy ci się paliwo i wiesz, że nie masz szans na dojechanie na stację, lepiej się zatrzymaj w bezpiecznym miejscu. Nie warto jechać na upartego do samego końca, bo silnik może zassać nieczystości z dna zbiornika. W wyniku tego może dojść do jego uszkodzenia. Cena dojazdu do Państwa będzie niewspółmiernie niższa niż ewentualna naprawa.

  • Najszybsi w województwie
  • Profesjonalny sprzęt
  • Duże doświadczenie
  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Junior Cobra to nie tylko dowóz paliwa

Junior Cobra to nie tylko dowóz paliwa. To awaryjne odpalanie pojazdu, awaryjne otwieranie drzwi. Mobilny serwis i wulkanizacja24h. Dysponujemy także pomocą drogową. Odholowujemy pojazdy osobowe jak i ciężarowe. Nasz doświadczony zespół poradzi sobie z każdym zadaniem. Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami o ugruntowanej dobrej opinii wśród naszych klientów. Co ważniejsze wiele lat prowadzenia biznesu pozwoliło nam się bardzo dobrze rozwinąć. Dzięki licznemu zespołowi możemy posłać więcej załóg niż konkurencja dzięki temu jesteśmy na miejscu dużo szybciej niż konkurencja w regionie. Nie czekaj w nieskończoność na przyjazd lawety zadzwoń do Junior COBRA.

Logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej na autostradach A1 i A2. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, dostawcze i osobowe, a dodatkowo – holujemy tiry. Udzielamy również całodobowej pomocy drogowej w skrajnie ekstremalnych sytuacjach.

Dane KONTAKTowe

  • Okólna 62, 95-002 Łagiewniki Nowe
  • +48 607 192 446
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu